Background image

Apie mūsų projektą

Šioje parduotuvėje jūs galite įsigyti rankų darbo gaminius, kuriuos su meile pagamino senjorai. Pirkdami mūsų parduotuvėje Jūs paskatinsite senjorus ir toliau užsiimti mėgstama veikla, taip pat prisidėsite finansiškai prie kūrybinės veiklos tęstinumo ir senjorų gyvenimo gerovės.

 

„Kartos Kartu“ – projektas, skatinantis skirtingų kartų bendradarbiavimą, mokymąsi vieniems iš kitų, taip palaikant pagarbą skirtingoms kartoms būdingoms vertybėms, įpročiams, gyvenimo būdui.

 

Pagrindinis tikslas – sujungti dvi kartas, jaunimą ir senjorus, kuriant elektroninę prekybos rankdarbiais platformą. Siekiame abiem kartoms suteikti elektroninės prekybos, rinkodaros žinių, skatinti verslumą, kurti glaudų tarpusavio ryšį, atskleisti senjorų kūrybingumą, taip skatinanti bendruomenės atvirumą.

 

Mes, Marijampolės Rotaract klubas ir savanoriai, projekto metu užmezgėme bendradarbiavimą su Marijampolės trečiojo amžiaus universitetu (TAU), kuris šiuo metu yra vienas didžiausių brandaus amžiaus žmonių mokymo centrų Lietuvoje. Senjorai, paskaitų metu, namuose ir per mūsų organizuojamas dirbtuves kūrė ir kuria puikius rankdarbius, kuriuos ir galite rasti šioje elektroninėje parduotuvėje. Senovės kinų išmintis sako: Duok žmogui žuvį, jis bus sotus visą dieną, duok jam meškerę, jis turės maisto visą gyvenimą.“. Tikime, kad mūsų meškerė su jaunimo pagalba suteiks galimybę senjorams sugauti daug žuvies.

 

Norime padėkoti mūsų didžiajam partneriui Europos solidarumo korpusui, kurio dėka galime finansuoti dirbtuvėles ir mokymus senjorams bei projekto viešinimą, taip pat didelį ačiū tariame UAB „Zyro Inc“, kuri suteikė galimybę naudotis jų e-prekybos platforma ir galiausiai norime padėkoti kiekvienam iš Jūsų, kurie lankotės ir perkate mūsų parduotuvėje bei remiate šį projektą. Norime pabrėžti, kad visos surinktos lėšos bus skirtos tolimesnei senjorų kūrybinei veiklai ir gerovei finansuoti.

Kartos apie kartas

Kontaktai

+370 643 19864 kartoskartuprojektas@gmail.com

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį!
Projektą remia ir vykdo: